Warování

Znáte kapelu WAROVÁNÍ?

Warování je tří členná pop – punková banda z východočeského Hronova. Kapelu založili na jaře roku 2014, tehdy ještě základní školou povinní, Kuba Slezák a Tomáš Horáček. Později byl do kapely přizván ještě další spolužák ze školy Šimon Mach. Šimon s formací odehrál první tři koncerty. Poté ho vystřídal Adam Holeček, který v kapele působí dodnes. Svůj první koncert kapela odehrála na jaře roku 2015 a od té doby pravidelně plní kluby a festivaly, převážně v královehradeckém regionu, svými fanoušky.

Jak to začalo

Pro kapelu Warování pracuji od samého začátku. S Kubou se znám od střední školy, na které si on založil kapelu. Zprvu byl negativní ohlas na název kapely, takže jsem zapřemýšlel a vymyslel název Warování. Od té doby jsem pro kapelu začal dělat loga a další grafcké práce a tak jsem se stal jejich osobním grafikem. Každou větší práci dělám já a velmi rád s kapelou spolupracuji, díky progressu kepely jsem na sobě začal pracovat a zlepšovat se ve svém oboru. Protože za mnou chodili se stále novými věcmi, ke kterým jsem se dříve nedostal. A tak začalo má první profesionálnější práce. Postupem času jsem vše posunul na kvalitnější úroveň. Dnes už se starám o náročnější a kreativnější věci, které kapela chce.

Takto vypadala prvotní verze loga z roku 2014.

HODNOCENÍ MÉ PRÁCE:

Kuba Slezák: ,,Jsem rád, že pro nás Mára dělá grafiku. S kapelou jsme už jeho práce použili na trička, placky, samolepky, banner, fotografie a spoustu další věcí. Vždy jsme byli velice spokojeni!“

Vylepšení

V roce 2015 jsem vše vylepšil. Kompletní vzhled nápisu Warování. Žlutý trojúhelník zůstal jen se graficky zkrášlil. Začal jsem klást důraz na barvy žlutou a černou. Tyto barvy mají být znakem pro upozornění, nebo varováním před něčím. Design jsme aplikovali na první trička a baner na koncerty. Dále jsme uvedli společně do výroby různé druhy samolepek, placky a mnoho dalších marketingových věcí.

Odkazy na sociální sítě kapely:

Webové stránky | YouTube | FaceBook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *