Sunday Jam

Jak vznikl Sunday Jam?

Historie kapely Sunday Jam sahá do roku 2010, kdy se na tradiční rockerské vánoční besídce dohodli bývalí spoluhráči z již neexistující kapely Middle Aged bubeník Leoš Novotný a baskytarista Michal Martinec, že je na čase vytvořit něco nového a vznikl tak základ dnešní sestavy S.J. Během roku 2011 spolu s kytaristou Marcelem Bergrem jamují ve zkušebně bývalé legendy Století nudy a pomalu se poohlíží po nějaké zpěvačce, jelikož to byl prvotní záměr postavit tvorbu na ženském vokálu .Zkušebnou projde několik adeptek např.Jana Martincová, nebo Helča Nerudová a z časových důvodů střídá Marcela kytarista a dlouholetý přítel rocker tělem i duší Petr Kulda, který působil dříve např.v kapelách Skalpel, nebo Teplá buchta. Článek pokračuje na Band zone kapely v odkazech níže.

Původní logo

Takto vypadalo původní logo kapely. Byl jsem požádán abych vymyslel něco nového.

Původní logo, které kapela dříve používala, než přela na to odemě.

A tak jsem se dal do díla

Ačkoliv jméno Sunday Jam znamená, že zkouší v neděli a to mi moc kreativity nedodalo, tak po chvíli tvoření přišlo nápadů spousta. Požadavek bylo něco nového a hlavně aby bylo poznat, že hrají funky styl. A mě se velice zalíbil nápad buřinky to podle mého názoru k funky patří tak jsem udělal různé varianty a kapela si nakonec vybrala tuto finální co znáte dnes. Varianty barev však mohou být různé kreativitě se meze nekladou.

A stále to funguje

Kapela stále funguje s grafikou kterou jsem pro ně vytvořil. Jak už jsem psal barevných variant mají spoustu, a tak mohou stále dělat nové věci se svým logem. Logo funguje na tričkách, samolepkách, koncertním baneru. No zkrátka na všem, kde si logo kapely dokážete představit. Pokud Vás kapela zaujala určitě zavítejte dál na odkazy jejich sociálních sítí v dollní části článku pod tímto textem.

Odkazy na sociální sítě kapely:

Band zone | YouTube | FaceBook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *